Selliste fotomaailmas tuntud ja tunnustatud brändide nagu Manfrotto, Gitzo, Joby, Syrp jpt omanik korporatsioon The Vitec Group andis teada, et alates 2021. aasta 5. juulist toodetakse ja müüakse Lastolite by Manfrotto paberfoone edaspidi Manfrotto nime alt.
Selle uudisega jõuab lõpule juba 6 aastat tagasi alanud protsess, kui The Vitec Group ostis ära Suurbritannia päritolu Lastolite firma ja re-brändis selle Lastolite by Manfrotto kaubamärgiks. Mõlemast Vitec Imaging Solutions kaubamärgist saab nüüd fototarvikute maailmas veel tugevam tegija, mis pakub turul kõige põhjalikumat ja uuenduslikumat tootevalikut.
See uudise valguses ei muutu fotohuviliste ja professionaalide jaoks suures plaanis peale nime mitte midagi, sest teada-tuntud ja kvaliteetsete pabertaustade tooteportfell jääb samaks, muutub lihtsalt pakenditel olev nimi. See tähendab, et tuleb periood, kus Lastolite By Manfrotto ja Manfrotto nime kandvad pakendid on korraga saadaval, kuid võib olla kindel et nii toodete disain, funktsionaalsus kui ka Ühendkuningriigi tootmiskvaliteet jäävad püsima.
Telli endale Lastolite fototaust mugavalt otse stuudiosse või koju ››
(196)
Kommentaarid