Photopointi ajaveeb. Sinu võti arvuti-, foto- ja muu digitehnika maailma

Snäpi pildipangas saad nüüdsest oma piltidega raha teenida

Kas sul on pilte, millest keegi paberfotosid tellida tahaks? Ükskõik kes – sõbrad, sugulased, töökaaslased, reklaamifirmad, võõrad inimesed? Kui jah, siis on sul nüüd võimalik need fotod enda jaoks raha teenima panna. Ilma et sa ise selle võimaluse eest maksma või kuidagimoodi riskima peaksid. Ning isegi ilma, et sinu fotode tellijad nende eest tavalisest enam maksma peaksid. Tundub uskumatu? Aga just täpselt nii see on. Loe edasi ning saad teada kuidas, kus ja miks.

Kus ma oma piltidega raha teenida saan?

Eesti suuremas pildipangas Snap.ee saab igaüks hoida enda digifotosid, neid sõpradega jagada, kommenteerida ning paberfotodeks tellida. Nüüd on aga Snäpis võimalik ka oma paberfotosid müüa ja nii fotograafia abil raha teenida. See võimalus on kõigil Snäpi kasutajatel – nii professionaalidel, hobipiltnikel kui ka päris algajail fotohuvilistel. Selle võimaluse nimi on partnerlusprogramm.

Kuidas ma oma piltidega raha teenida saan?

Partnerlusprogrammi põhimõte on väga lihtne. Sina saad määrata oma Snäpist tellitavatele paberfotodele hinna ning anda huvilistele teada fotode tellimise võimalusest. Iga tellitud paberfoto toob sinu Snäpi kontole sisse täpselt nii palju eurosid, nagu määratlenud oled. Tähtis on siin teada, et ei Snäp ega ka keegi teine sinult partnerlusprogrammis mingit vaheltkasu ei võta. Vastupidi – partnerlusprogrammis osaleja jaoks on piltide tellimine hoopis tavalisest soodsam. Kui sinu Snäpi kontole kogunenud summa on suurem kui 50€, kantakse see järgmise kuu 25ndal kuupäeval sinu pangakontole.

Kes see ikka mult paberfotosid osta tahaks…

Tahavad küll. Kui sind on näiteks ees ootamas reis koos suurema seltskonnaga, siis võta fotoaparaat kaasa. Pildista reisil olles ilusaid fotosid, kus ka reisikaaslased peale jäävad ning anna neile infot paberfotode tellimise kohta. Võid kindel olla, et müük läheb Snäpis lahti nii mis mühiseb. Pildista  pidusid, sünnipäevi, firmaüritusi, spordivõistlusi jne. Anna ainult asjaosalistele teada paberfotode tellimise võimalusest ning vaata kuidas raha koguneb.

Kõige parem selle kõige juures on fakt, et sina ei pea tegema mitte midagi peale pildistamise ja tellimisvõimaluse reklaamimise. Piltide trükkimise, nende kättetoimetamise ja kõige muu seonduva ees kannab hoolt Snäp. Sa ei pea koostama piltide tellimust, fotosid laborisse saatma, fotodele järele minema, neid kätte toimetama, raha korjama… Kõige selle asemel võid minna juba järgmist üritust pildistama, samal ajal jälgides, kuidas raha Snäpi kontole koguneb.

Võib-olla sa ei soovi oma pilte müüa ega neile Snäpis tavalisest kõrgemat hinda määrata. Sa ei pea seda tegema. Sellegipoolest saad partnerlusprogrammiga liitudes oma tellitud paberfotodega pisut raha teenida. Kohe lähemalt:

Kuidas ma ilma sugulasi-tuttavaid nöörimata raha teenida saan?

Eriti hea uudis on see, et raha teenimiseks ei pea sa oma piltidele üldse mingit juurdehindlust määrama. Piisab sellest, kui sinu albumid osalevad partnerlusprogrammis ja keegi neist pilte tellib. Tellija jaoks jääb paberfotode hind muutumatuks, sina saad aga iga tellitud paberfoto eest endale pisut raha.

Võtame näiteks kõige tavalisema 10×15 cm mõõtmetes foto. Ilma partnerlusprogrammita saad sina ise ja saavad ka kõik teised seda Snäpist paberfotona tellida 0.15€ eest. Kui seda fotot sisaldav album osaleb partnerlusprogrammis ning sa sellele tavalisest kõrgemat hinda määranud ei ole, maksab seesama 10×15 cm mõõdus foto tellijatele samamoodi 0.15€. Sina saad aga sellest rahast 0.02€ enda Snäpi kontole. Tellija jaoks hind ei muutu, sina saad aga raha juurde.

Miks ma oma piltidega raha teenima peaksin?

Ega sa ei pea oma piltidega raha teenima. Aga kui on võimalus, siis oleks patt seda kasutamata jätta. Eriti veel, kui selle võimalusega ei kaasne mitte mingisuguseid väljaminekuid, kohustusi ega riske. Lihtsalt aktiveerid partnerlusprogrammi ja asud raha teenima. Ning kui algul tundub raha aeglaselt kogunevat, siis pea meeles – suured asjad saavadki alguse väikestest.

Kui sul veel Snäpis kontot ei ole, saad selle enne partnerlusprogrammi proovimist kiirelt luua. Proovi partnerlusprogrammi Snäpi pildipangas, aadressil www.snap.ee.

Kui märkad süsteemis vigu või puudusi, siis anna nendest palun teada Snäpi meeskonnale aadressil info@snap.ee

(1726)

Postitus meeldis?
Telli iganädalane kokkuvõte parimatest lugudest meilile
.
.

Sarnasel teemal artiklid

Kommentaarid

Samast kategooriast

Viimased kommentaarid

"https://eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=globaalne Kogu meie planeeti hõlmav katik. Vinge värk ;) "

Kala, Sony a9 III on revolutsiooniline täiskaader hübriidkaamera

"Aitäh trükiviga märkamast ning nüüdseks on see ka parandatud. "

Jürgen Veerme, Fotosessioonil – kaasas Tarmon 35mm f/2.8 Di III OSD ja Tarmon 24mm f/2.8 Di III OSD

"Mis loom see Tarmon on, photopoint? Päris häbiväärne tooteesitlus. "

Taara, Fotosessioonil – kaasas Tarmon 35mm f/2.8 Di III OSD ja Tarmon 24mm f/2.8 Di III OSD

"Tere! Aitäh tähelepanu pööramast - tegemist on siiski EU tüüpi väljundpesadega, ..."

Jürgen Veerme, Ole eriolukordadeks valmis koos Zendure akupank-laadimisjaamaga

"Piltide alusel AC väljundpesad ei ole EU tüüp, kas müütegi ..."

Merike Linnamägi, Ole eriolukordadeks valmis koos Zendure akupank-laadimisjaamaga