Photopointi ajaveeb. Sinu võti arvuti-, foto- ja muu digitehnika maailma

Kuum – meile saabus juurde ülipopulaarse Panasonic Lumix DC-GH5 keresid

Tänu headele suhetele ja faktile, et Photopoint on Eesti suurim fotokaupu müüv jaekett, õnnestus meil juurde hankida uus partii tohutu ostumenu tõttu veidi defitsiitseks muutunud Panasonic Lumix DC-GH5 hübriidkaamera keresid.

Olgugi, et Gh5 komplektid on veelgi suurema nõudluse all ja neid hetkel juurde ei tulnud, siis tegelikult on ainult kere ostmine isegi kavalam – sinna saad ise juurde valida just Sinu vajadustele sobiva Panasonic objektiivi ja neid on valikus lausa 33 erinevat! Loe kindlasti: 7 enimostetud objektiivi Panasonicu hübriidkaameratele ››

Aga, miks see kaamera on nii eriline ja ihaldusväärne? Sest auhinnatud Lumix DC-GH5 hübriidkaamera on ideaalne kaks ühes foto- ja videokaamera. 20,3-megapiksline sensor loob uskumatult kvaliteetsed pildid ning kiire teravustamine ja sarivõte annavad suure paindlikkuse igapäevases kasutuses. Eriti võimekas on see videosalvestuses: 10-bit 4:2:2 4K otse mälukaardile, Log-profiili ja pakkimata HDMI väljundi võimalus on ainult jäämäe tipp selle kaamera võimalustest.

Kui Sul oli plaanis osta endale digikaamera, mis viiks Su foto- ja videograafia kvaliteedi uutesse kõrgustesse, siis Panasonic Lumix DC-GH5 on ainuõige valik. Mis eriti mõnus – kui ostad Photopointi järelmaksu abiga, siis saad kaamera kere kohe kätte, aga maksma hakkad selle eest alles septembris.

 

Ole nobe, sest GH5 keresid saabus piiratud kogus🏃 ››

(442)

Artiklis kirjeldatud tooted:
Panasonic Lumix DC-GH5 kere Kampaania
  • 20,3-megapiksline Four Thirds Live MOS sensor
  • 3,2" pööratav & kallutatav puuteekraan, OLED pildiotsija
  • 4K UHD 3840 × 2160 60p videosalvestus
  • Pakkimata 4K HDMI videoväljund
  • Integreeritud WiFi/NFC/Bluetooth - juhi kaamerat nutiseadmest
1249€1399€
Postitus meeldis?
Telli iganädalane kokkuvõte parimatest lugudest meilile
.
.

Sarnasel teemal artiklid

Kommentaarid

Samast kategooriast

Jälgi meid Facebookis

Omanda kõik fotode töötlemise tehnikad Põhjalik kursus algajaile 35 õppevideot Telli tasuta ligipääs:
.
Saad tasuta kursuse ja liitud Fotokursuse uudiskirjaga
.

Viimased kommentaarid

"Tere! Aitäh tähelepanu pööramast - tegemist on siiski EU tüüpi väljundpesadega, ..."

Jürgen Veerme, Ole eriolukordadeks valmis koos Zendure akupank-laadimisjaamaga

"Piltide alusel AC väljundpesad ei ole EU tüüp, kas müütegi ..."

Merike Linnamägi, Ole eriolukordadeks valmis koos Zendure akupank-laadimisjaamaga

"Väga hea ja filosoofiline ülevaade annab mõtlemisainet. kinkekaart Tänan ..."

Wolfgang, Fotokonkurss “Nauding”

"Naabrinaisel vedas ja nüüd veab minul ka :) "

Viktooria, Osale Panasonic patareide kampaanias ja võida auto päriseks

"Pealkirjas väidetu - maailma väikseim F2,8 suumobje - on ju ..."

Tungal, Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II on maailma väikseim f/2.8 avaga suumobjektiiv