PENTAX avalikustas täna kolm uut Optio kompaktisarja mudelit: Optio P80, Optio WS80 ja Optio E80. Ühist on kolmel vennal niipalju, et kõigi tagaosast leiab 2,7-tollise ekraani ning täiustatud/uuendatud on erinevaid funktsioone.
Neist esimene, Optio P80, on rohkem särav aksessuaar kui kaamera. Stiilne, õhuke, 12,1 megapikslit, 4× lainurksuum (ekvivalendina 27,5 – 110 mm). Loomulikult on ka videosalvestus nüüd HD (720p) tasemel.
Optio WS80 jätkab W-seeria traditsioone: tolmu- ja veekindel. Kannatab kuni 2-tunnist sukeldumist kuni 1,5 meetri sügavusel, sobib kasutamiseks nii spordis kui töös, salvestab HD videot (720p) ning pakub intervallvõtte võimalust. Muus osas 10 megapikslit ja 5× suum (35 – 175 mm).
Optio E80 on hea kaamera täielikule algajale, sobib ka kingituseks vanatädile. Mainimist väärivad täiustatud automaatrežiim, 10 megapikslit, 720p HD videosalvestus (kuigi ainult 15 kaadrit sekundis), ning AA elemendid toiteallikana.
Ametlikud pressiteated Pentax.ee lehel:
Optio P80
Optio WS80
Optio E80
(199)
Kommentaarid