Photopointi ajaveeb. Sinu võti arvuti-, foto- ja muu digitehnika maailma

Canon laiendab digikaamerate tootmist uue tehase rajamisega

canon-logoCanon, kes on seadnud eesmärgiks müüa käesoleval majandusaastal 29,4 miljonit digitaalset kaamerat, on teatanud oma plaanidest rajada uus peegel- ja kompaktkaamerate tootmisega tegelev tehas Jaapanisse.

Canoni sõnul on jätkuv nõudluse tõus digitaalsete fotokaamerate turul loonud vajaduse tõsta tootmist nii palju, et see ilma uue tehaseta võimalik ei oleks. Peaaegu kõik Jaapani kaameratootjad on teatanud ekspordimahtude kasvust sellel aastal.

Uue Canoni tehase ehitamine algab järgmise aasta alguses ning peaks lõpule jõudma juba aasta lõpul. Nagasaki Canon Inc hakkab tööd andma ligikaudu 1000 töötajale ning tehase tootmissuutlikuseks prognoosib firma neli miljonit kaamerat aastas.

(126)

Postitus meeldis?
Telli iganädalane kokkuvõte parimatest lugudest meilile
.
.

Sarnasel teemal artiklid

Kommentaarid

Samast kategooriast

Viimased kommentaarid

"Mul tekkis ka nende piltide peale kihk Dolomiitidesse lennata.. ja ..."

Kadi Huizinga, Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD – Sinu esimene ja “üks” objektiiv Nikon hübriidkaamerale

"Väga mõnusad pildid! Tuleb ise ka Dolomiitidesse minna vist... "

Stephan Redko, Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD – Sinu esimene ja “üks” objektiiv Nikon hübriidkaamerale

"The Xiaomi Smart Air Purifier 4 looks like a fantastic ..."

simeci6990, Xiaomi Smart Air Purifier 4 õhupuhasti abil naudid värsket toaõhku

""Artiklis kirjeldatud tooted" all viidet saadavad tagasi selle blogi. "

vaheteiole, Sportlikult elegantse Huawei Watch GT 3 ostul säästad 50-150€

"https://eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=globaalne Kogu meie planeeti hõlmav katik. Vinge värk ;) "

Kala, Sony a9 III on revolutsiooniline täiskaader hübriidkaamera