Photopointi ajaveeb. Sinu võti arvuti-, foto- ja muu digitehnika maailma

Vivanco Aircoustic – kõrvaklappe igaks elujuhtumiks

Apteegis ei ole ravimid jaotatud keemilise koostise ega väliskuju alusel. Nad on grupeeritud selle alusel kus neid kasutatakse. Nii leiab tavainimene vajaliku droogi kiiremini üles. Nohu puhul otsid nohurohtude seast, valu puhul valurohtude seast.

Nagu ravimeid, nii kasutatakse ka kõrvaklappe enamasti mingis üpris kindlas olukorras. Võibolla meeldib sulle klapid peas jooksmas käia, võibolla aga kodus vabalt ringi liikuda või lennu/bussireisi ajal teisi häirimata vaikselt muusikat kuulata. Oleks ju hea, kui kõrvaklapid oleks valmistatud täpselt selle vajaduse rahuldamiseks, mida sinul parajasti vaja on. Samamoodi, nagu ravimidki.

Euroopa üks juhtivaid arvuti- ja audio-videtarvikute tootjaid Vivanco just seda tegigi. Sellelt Saksamaa firmalt jõudis käesoleva aasta algul Eestis müügile koguni 33st uuest mudelist koosnev kõrvaklappide seeria nimega Aircoustic.

Aircoustic seeria kõrvaklapid on jaotatud kasutamise järgi üheksasse kategooriasse. Igas selles kategoorias on mudelid, mis on valmistatud spetsiaalselt vastava vajaduse rahuldamiseks. Kui otsid kõrvaklappe, mida kasutada sportimisel, siis leiad need Aircoustic-Sport klappide seast, reisimisel kasutatavad klapid on Travel-kategoorias jne.

Aircoustic on nn premium-seeria. See tähendab, et sellesse kuuluvad kõrvaklapid ja nööpkuularid on kvaliteetse ehituse ja läbimõeldud disainiga. Loomulikult ka hea esitlusvõimega. Kvaliteetsusest annavad tunnistust kasvõi näiteks kullatud pistikud. Need on olemas kõigil Aircoustic-seeria kõrvaklappidel välja arvatud Metal-seeria mudelid.

Aircoustic koorekihi moodustavad kolm klassi:

  1. Profikvaliteediga Studio Monitors nööpkularid
  2. Puidust korpusega nööpkuularid – (3 erinevat)
  3. Metallist korpusega nööpkuularid – (3 erinevat)

Aircoustic standardvalikuse kuulub aga 5 kategooriat:

  1. Fashion – (3 nööpkuularit ja 1 kõrvaklappi)
  2. Travel – (1 nööpkuularit ja 2 kõrvaklappi)
  3. Sport – (3 veekindlat nööpkuularit)
  4. Freedom – (2 juhtmevaba kõrvaklappi)
  5. Sound for All – (8 nööpkuularit ja 2 kõrvaklappi)

Viimasena on Aircoustic-seerias eraldi kategooria, kus on lastele ja noortele mõeldud, silikoonitaolisest pehmest materjalist valmistatud nööpkuularid. Selle kategooria nimeks on

  1. Ear Buddy.

Eesti keeli “kõrvasõber”. Selles on kokku neli erineva värvusega nööpkuularit.

Allpool veidi lähemalt Aircoustic-seeria erineva kasutamise jaoks mõeldud kategooriatest ja sinna kuuluvatest kõrvaklappidest/nööpkuularitest:

Studio Monitors kõrvaklapid

Tavaliselt ollakse harjunud profikõrvaklappidena nägema lahmakaid kõrvaklappe, mida lauljad – kes teab, kas parema heli kuulmise või pea küljes kinni hoidmise eesmärgil – lausa kätega kinni hoiavad. Tehnika areng on teinud võimalikuks aga ka selliste väikeste nööpkuularite loomise, mis annavad heli edasi peaaegu sama hästi nagu nende ülekaalulised suguvennad.

Vivanco Aircoustic-seeria lipulaevaks ei ole mitte suurte elementide ja padjanditega kõrvaklapid, vaid pisikesed nööpkuularid nimega Studio Monitors.  Tänu tasakaalustatud varjestusega elementidele edastavad nad helisid selgelt ja täpselt. Ei mingit ülemäära kõmistavaid basse ega mahakeeratud kõrgeid toone – Aircoustic Studio Monitors nööpkuularid on loodud selliselt, et need saaksid edastada helisid muutmata kujul. Vivanco sõnul ei ole need võrreldavadki tavaliste nööpkuularite poolt pakutava helikvaliteediga.

STUDIO MONITORS
Studio monitor

Hämmastav detailsus ja muutmata helitasakaal. Profitasemel nööpkuularid.
Täpsemad tehnilised andmed selguvad peagi

Wooden Speakers nööpkuularid

Läbi aegade on puit olnud kõlarivalmistajate lemmikmaterjaliks. Seda tänu oma omadusele summutada helide poolt tekitatud kaja. Nagu kõlarite puhul, nii sobib puit imehästi ka kõrvaklappide valmistamiseks. Suuremate kõrvaklappide puhul seda ei kasutata – puidust kõrvaklapid oleksid lihtsalt liiga rasked. Nööpkuularite jaoks sobib puit aga hästi. Lisaks headele resonantsiomadustele näevad sellised puidust kuularid ka stiilsed välja. Vivanco Aircoustic-seerias on esindatud kolme sorti puidust nööpkuulareid. Tehnilised andmed on neil identsed – erinev on ainult puidusort, mida nende koostises kasutatud on.

WOODEN SPEAKERS
Must pähklipuu 44.99€
Kirsipuu 44.99€ Pöök 44.99€

Maheda bassikõlaga käsitsi valmistatud nööpkuularid. Selge kõlaga käsitsi valmistatud nööpkuularid. Selgelt kõrgeid noote mängivad käsitsi valmistatud nööpkuularid.
Sagedus: 18 Hz – 23 kHz Sagedus: 18 Hz – 23 kHz Sagedus: 18 Hz – 23 kHz
Tundlikkus: 98 db Tundlikkus: 98 db Tundlikkus: 98 db
Kaabli pikkus: 1.2 m Kaabli pikkus: 1.2 m Kaabli pikkus: 1.2 m
Pistik: 3.5 mm, kullatud Pistik: 3.5 mm, kullatud Pistik: 3.5 mm, kullatud

Metal Profile nööpkuularid

Kõlarite ja mõnede vingemate kõrvaklappide puhul on võimalik seadistada eraldi bassihelisid ja kõrgemate toonide esitust. Nööpkuularitel sellist võimalust aga reeglina ei ole. Vivanco Aircoustic-seeria Metal Profile nööpkuulareil peaaegu et on. Kui sa juba oled aru saanud sellest, millist muusikat sa enamjaolt kuulad, siis saad valida Metal Profile sarjast just sellise mudeli, mis sinu muusikamaitsele vastavaks tuunitud on. Vivanco nimetab neid profileeritud nööpkuulareiks.

METAL PROFILE
Rock 29.99€
Pop 29.99€ Classical 29.99€

Vinge bassikõlaga nööpkuularid, mis sobivad rockmuusika kuulamiseks Hea vokaalkõlaga nööpkuularid – sobivad popmuusika ja jutu kuulamiseks. Selgelt kõrgeid ja keskmisi noote mängivad nööpkuularid.Sobivad hästi klassikalise muusika kuulamiseks
Sagedus: 18 Hz – 21 kHz Sagedus: 18 Hz – 22 kHz Sagedus: 20 Hz – 23 kHz
Tundlikkus: 96 db Tundlikkus: 96 db Tundlikkus: 96 db
Kaabli pikkus: 1.2 m Kaabli pikkus: 1.2 m Kaabli pikkus: 1.2 m
Pistik: 3.5 mm Pistik: 3.5 mm Pistik: 3.5 mm, kullatud

Aircoustic Fashion nööpkuularid ja kõrvaklapid

Vivanco Aircoustic-seeria Fashion kõrvaklapid on valmistatud neile, kelle jaoks muusika kõrval ka stiilne välimus oluline on. Eriti huvitavad on Fashion-grupi “Transforming Buds” kuularid, mida saab kinnitada nii kõrva taha kui ka tavapäraselt kõrva sisse.

FASHION
Cute Buds 15.99€
Funky Buds 8€
Transforming Buds 15.99€

Mugavad ja trendikad nööpkuularid. Komplektis S/M/L padjandid Võimsa bassikõlaga ja stiilse disainiga nööpkuularid. Komplektis S/M/L padjandid Uudse disainiga nööpkuularid. Kõrva taha kinnitamiseks mõeldud kate on eemdldatav. Komplektis S/M/L padjandid
Sagedus: 18 Hz – 22 kHz Sagedus: 18 Hz – 23 kHz Sagedus: 18 Hz – 23 kHz
Tundlikkus: 16 db Tundlikkus: 98 db Tundlikkus: 88 db
Takistus: 32 Ω Takistus: 16 Ω Takistus: 16 Ω
Kaabli pikkus: 1.2 m Kaabli pikkus: 1.2 m Kaabli pikkus: 1.2 m
Pistik: 3.5 mm, kullatud Pistik: 3.5 mm, kullatud Pistik: 3.5 mm, kullatud
l
Retro Style 12.5€

Nahast klapipadjanditega kokkuklapitavad kõrvaklapid
Sagedus: 18 Hz – 23 kHz
Takistus: 32 Ω
Kaabli pikkus: 1.2 m
Pistik: 3.5 mm, kullatud

Travel nööpkuularid ja kõrvaklapid

Travel kõrvaklapid on ülimalt head reisimisel, aga mitte ainult. Ka kodus võib ette tulla olukordi, kus soovid end kärarikkast väliskeskkonnast eraldada. Selleks sobivad “Noise Isolation” ja eriti “Noise Cancellation” kõrvaklapid imehästi. Kui aga tahad midagi eriti mugavat, siis on soovitatav valida “Folding” kõrvaklapid. Kõiki kolme mudelit on hea transportida – nööpkuularid on nagunii kerged ja väikesed, kõrvaklapid on aga kokku klapitavad ning kerged kanda ka.

Lennureisidel on väga mugav, kui ei pea rentima lennufirlmalt muusika või filmide kuulamiseks adapdrit, vaid saad kasutada enda oma. Noise Cancellation ja Noise Isolation mudelitel on selline adapter komplektis.

TRAVEL
Noise isolation
Noise Cancellation 39.99€
Folding 22.99€

Nende nööpkuularite passiivne konstruktsioon isoleerib taustamüra. Nii on võimalik ka rahvarohkemates kohtades ilma teisi häirimata rahulikult muusikat kuulata. Kaablil on helitugevuse regulaator.  Komplektis S/M/L padjandid ja lennukis kasutatav adapter. Kompaktse disainiga kerged, kokku klapitavad kõrvaklapid, milles on kasutatud Active Noise Cancelling (ANC) tehnoloogiat. Kummagi klapi sisse on paigutatud väike mikrofon. See registreerib taustamüra, mis seejärel kõlarite tekitatud vastuheli toimel summutatakse. Loe ANC kohta lähemalt wikipediast. Komplektis on lennukis kasutatav adapter. Kogu kõrva katvad nahast padjandid, vabalt liikuvad klapid, kokkuklapitav konstruktsioon – mugavamaid kõrvaklappe on raske leida.
Sagedus: 18 – 23 000 Hz Sagedus: 15 – 22 000 Hz Sagedus: 18 – 22 000 Hz
Tundlikkus: 90 db Tundlikkus: 113 db Tundlikkus: 112 db
Takistus: 32 Ω Takistus: 32 Ω Takistus: 32 Ω
Kaabli pikkus: 1.2 m Kaabli pikkus: 1.5 m Kaabli pikkus: 1.2 m
Pistik: 3.5 mm, kullatud Pistik: 3.5 mm, kullatud Pistik: 3.5 mm, kullatud

Sport nööpkuularid

Kui otsid kõrvaklappe/nööpkuulareid, mis kindlalt kõrvade sees püsiksid, siis oled õiges kohas. Vivanco Aircoustic Sport nööpkuularid on valmistatud neile, kellele meeldib sportides muusikat kuulata. Olgu siis tegemist lihtsalt jooksmise, aeroobika või jõusaaliga. Need kuularid on Vivanco sõnul väga vastupidavast materjalist ning ei tohiks peast ära tulla ka tugevama pearaputuse korral.

SPORT
Ear Clips 8.49€
Water Resistant 14.99€
In-earphones 15.99€

Ülimalt tõhusa ja mugava kinnitussüsteemiga kerged nööpkuularuid. Komplektis vutlar Veekindlad, hästi painduva kinnitussüsteemiga nööpkuularid Kaabel koosneb moodulitest – seda on võimalik lühemaks teha ning nii näiteks käe külge kinnitatava Mp3-mängijaga ühendada Nende nööpkuularite kaabli saab asetada ümber kaela. Niiviisi ei jää see ebameeldivalt rippuma. Seadme saab kinnitada kaabli küljes oleva aasaga enese külge vältimaks selle purunemist kukkumisel.  Komplektis S/M/L padjandid
Sagedus: 20 – 20 000 Hz Sagedus: 18 – 23 000 Hz Sagedus: 18 – 22 000 Hz
Tundlikkus: 98 db Tundlikkus: 100 db Tundlikkus: 101 db
Takistus: 32 Ω Takistus: 16 Ω Takistus: 16 Ω
Kaabli pikkus: 1.2 m Kaabli pikkus: 85 cm + 60 cm
Pistik: 3.5 mm, kullatud Pistik: 3.5 mm, kullatud Pistik: 3.5 mm, kullatud

Juhtmevabad kõrvaklapid Freedom

Kui sulle kaablid ja juhtmed ei meeldi, aga kõrvaklappidest kostuv muusika meeldib, siis peaksid pilgu pöörama juhtmevabade kõrvaklappide poole. Vivanco Aircoustic Freedom mudelid kasutavad andmeedastuseks raadiosagedusi. Komplekti kuuluvad laadimisdokk/raaadiosaatja ning kõrvaklapid ise. Seadmetel on must, läikiv pinnaviimistlus, kõrvaklappidel on suured ja mugavad padjandid, pealüliti ning helitugevuse ja balansi reguleerimise võimalus. Klapid töötavad mugavalt AAA akudega.

FREEDOM

FHM 6180 32.5€
FHM 7190 69.99€

Juhtmevabad, elegantse disainiga kõrvaklapid sisse-väljalülitamise nupuga ning helitaseme- ja tugevuse reguleerimise võimalusega. Laadimisdokk laadimis- ja ühenduvusinfo kuvaga. Juhtmevabad, elegantse disainiga kõrvaklapid. Lisaks FHM 6180 klappide omadustele on need varustatud ruumilist heli tekitava SRS TruSurround XT™ audiotehnoloogiaga.
Ülekandeagedus: 863 – 865 MHz Ülekandeagedus: 863 – 865 MHz
Sagedus: 20 – 20 000 Hz Sagedus: 20 – 20 000 Hz
PLL tehnoloogia PLL tehnoloogia
Toimimisraadius: < 100 m Toimimisraadius: < 100 m
Signaal-heliks suhe: 45 dB Signaal-heliks suhe: 45 dB
Vooluallikas klappide sees: 2 AAA akut/patareid Vooluallikas klappide sees: 2 AAA akut/patareid

Sound For All nööpkuularid ja kõrvaklapid

Aircoustic seeria mudelid on jaotatud kasutamise järgi gruppideks. Kõige suuremasse gruppi “Sound for All” kuulub 10 toodet – need on kõrvaklapid, mis sobivad Vivaco sõnul kõigile. Ekk teisisõnu – nendel ei ole konkreetseid omadusi, mis teeksid nad eriti sobivaks just mingi konkreetse olukorra või inimhinge jaoks. Siit leiab muuhulgas ka kaks mudelit, millel on 2.5 mm pistikud – need sobivad 2,5 mm audiosisendiga mobiiltelefonidele, MP3-mängijaile või muudele seadmetele.

SOUND FOR ALL
Stereo, 2,5 mm 11.99€
Stereo in Earphones 11.99€ Comfort Buds

Mobiiltelefonidele ja MP3-mängijatele, millel on tavalisest peenem 2,5 mm audioväljund Ideaalselt MP3 mängijaga sobivad nööpkuularid Voolujoonelise disainiga hästi kuulmeauku sobituvad nööpkuularid. Pehmest silikoonist S/M/L suuruses padjandid.
Sagedus: 20 Hz – 22 000 Hz Sagedus: 20 Hz – 22 000 Hz Sagedus: 20 Hz – 22 000 Hz
Tundlikkus: 102 db Tundlikkus: 102 db Tundlikkus: 108 db
Takistus: 32 Ω Takistus: 32 Ω Takistus: 32 Ω
Kaabli pikkus: 1.2 m Kaabli pikkus: 1.2 m Kaabli pikkus: 1.2 m
Pistik: 2.5 mm, kullatud Pistik: 3.5 mm, kullatud Pistik: 3.5 mm, kullatud
Comfort Buds White Style Buds
Black Pearl 13.99€

Voolujoonelise disainiga hästi kuulmeauku sobituvad nööpkuularid. Pehmest silikoonist S/M/L suuruses padjandid. Valge värvu Võimsa kõlaga ja libeda kaablikattega nööpkuularid 2,5 mm pistikuga nööpkuularid, mille disain on loodud isoleerimaks taustmüra. Kaasas S/M/L suuruses padjandid ja 3.5 mm adapter
Sagedus: 20 Hz – 22 000 Hz Sagedus: 20 Hz – 22 000 Hz Sagedus: 18 Hz – 23 000 Hz
Tundlikkus: 108 db Tundlikkus: 90 db Tundlikkus: 97 db
Takistus: 32 Ω Takistus: 32 Ω Takistus: 16 Ω
Kaabli pikkus: 1.2 m Kaabli pikkus: 1.2 m Kaabli pikkus: 1.2 m
Pistik: 3.5 mm, kullatud Pistik: 3.5 mm, kullatud Pistik: 2.5 mm, kullatud
Metal Ear Buds 7.5€
MP3 Lanyard 14.99€
Comfort Band 5€

Kuularite konstruktsioon on 100% metallist. Keskmisest võimsam bass, kaasas S/M/L suuruses padjandid ja kandevutlar Nende nööpkuularite kaabel kinnitub mugavalt kaelale, Mp3-mängija või telefoni saab kinnitada kukkumise vältimiseks kaablil oleva aasa külge. Kaasas S/M/L suuruses padjandid Kerged, tellitava peavõru ja pehmete padjanditega kõrvaklapid.
Sagedus: 18 Hz – 22 000 Hz Sagedus: 18 Hz – 22 000 Hz Sagedus: 20 Hz – 20 000 Hz
Tundlikkus: 94 db Tundlikkus: 101 db Tundlikkus: 105 db
Takistus: 32 Ω Takistus: 16 Ω Takistus: 32 Ω
Kaabli pikkus: 1.2 m Kaabli pikkus: 1.2 m
Pistik: 3.5 mm, kullatud Pistik: 3.5 mm, kullatud Pistik: 3.5 mm, kullatud
Neck Band 9.99€

Mugavad, kuklale toetatavad kõrvaklapid. Kaabel siseneb klappidesse vaid ühelt poolt.
Sagedus: 20 Hz – 20 000 Hz
Tundlikkus: 108 db
Takistus: 32 Ω
Kaabli pikkus: 1.2 m
Pistik: 3.5 mm, kullatud

Ear Buddy nööpkuularid

Vivanco on disaininud eraldi grupi nööpkuulareid lastele ja noortele. Need on ülalkäsitletutest soodsama hinnaga ning vinge värvivalikuga. Valmistatud on need veidi painduvast, silikoonitaolisest pehmest materjalist – seega peaksid need kõrvas mugavad olema ja seda mitte hõõruma hakkama.

EAR BUDDY
Cool Blue
Ice White
Hot Pink

Pehmed, sinaka värvusega lihtsad nööpkuularid Pehmed, valge värvusega lihtsad nööpkuularid Pehmed, roosakaslilla värvusega lihtsad nööpkuularid
Sagedus: 20 Hz – 20 000 Hz Sagedus: 20 Hz – 20 000 Hz Sagedus: 20 Hz – 20 000 Hz
Tundlikkus: 104 db Tundlikkus: 104 db Tundlikkus: 104 db
Takistus: 32 Ω Takistus: 32 Ω Takistus: 32 Ω
Kaabli pikkus: 1.2 m Kaabli pikkus: 1.2 m Kaabli pikkus: 1.2 m
Pistik: 3.5 mm, kullatud Pistik: 3.5 mm, kullatud Pistik: 3.5 mm, kullatud
Green Zest

Pehmed, roheka värvusega lihtsad nööpkuularid
Sagedus: 20 Hz – 20 000 Hz
Tundlikkus: 104 db
Takistus: 32 Ω
Kaabli pikkus: 1.2 m
Pistik: 3.5 mm, kullatud
Sagedus: 20 – 20 000 Hz

Vivanco

Vivanco on üks Euroopa suurematest ja juhtivatest infotehnoloogia- ja audio-videotarvukute tootjatest. Firma peakorter asub Lõuna-Saksamaal, Ahrensburgis. Vivanco tootevalikusse kuuluvad arvuti- ja audio-videoseadmete ühenduskaablid ja adapterid, kõlarid, klaviatuurid, hiired, mikrofonid, universaalpuldid, digitehnika vutlarid ja kotid, elektroonikaseadmete puhastusvahendid, telerite seinakinnitused jne. Vivanco suudab pakkuda soodsat hinda, kuna haldab ise kogu tootmisprotsessi alates tootearendusest kuni turustamiseni. Vivanco lööklauseks on “Technology for Lifestyle” (Tegnoloogia elustiili jaoks). See peaks väljendama firma hoiakut käia ühte sammu tehnoloogia arenguga, muutes seeläbi sinu elustiili senisest veelgi stiilsemaks.

(781)

Artiklis kirjeldatud tooted:
Vivanco kõrvaklapid Black Walnut (27105) Käsitsi valmistatud puitkorpuses nööpklapid
Vivanco kõrvaklapid Cherry Wood (27106) Käsitsi valmistatud punakas puitkorpuses nööpklapid
Vivanco kõrvaklapid Beech Wood (27107) Käsitsi valmistatud puitkorpuses nööpklapid
Vivanco kõrvaklapid PRO Rock (27102) Metallkorpuses klapid ROCK
Vivanco kõrvaklapid PRO Classic (27104) Klassikalise muusika kuulamiseks optimeeritud klapid
Vivanco kõrvaklapid FAS5055 Retro, oranž (27084) Retrostiilis erksate värvidega kõrvaklapid
Vivanco kõrvaklapid TRA7071 (27100) Müravähendusega kõrvaklapid
Vivanco kõrvaklapid TRA7072 (27101) Kokkuklapitava raamiga kõrvaklapid
Vivanco kõrvaklapid SPO6061 hall/valge (27097 Veekindlad klambritega kõrvaklapid
Vivanco kõrvaklapid FMH6180 (27255) Elegantse disainiga traadita kõrvaklapid
Vivanco kõrvaklapid FMH7190 (27256) SRS ruumilise heliga traadita kõrvaklapid
Vivanco kõrvaklapid SFA3032 hall/must (27086) Sobivad kasutamiseks telefoni või mp3 pleieriga.
Vivanco kõrvaklapid SFA3033 hall/must (27087) Sobivad kasutamiseks mp3 pleieriga
Vivanco kõrvaklapid SFA3034 must/hall (27095) Stiilsed ja mugavad kaelale toetuva raamiga kõrvaklapid sobivad kasutamiseks mp3 pleieriga
Postitus meeldis?
Telli iganädalane kokkuvõte parimatest lugudest meilile
.
.

Sarnasel teemal artiklid

Kommentaarid

Samast kategooriast

Viimased kommentaarid

"Aitäh trükiviga märkamast ning nüüdseks on see ka parandatud. "

Jürgen Veerme, Fotosessioonil – kaasas Tarmon 35mm f/2.8 Di III OSD ja Tarmon 24mm f/2.8 Di III OSD

"Mis loom see Tarmon on, photopoint? Päris häbiväärne tooteesitlus. "

Taara, Fotosessioonil – kaasas Tarmon 35mm f/2.8 Di III OSD ja Tarmon 24mm f/2.8 Di III OSD

"Tere! Aitäh tähelepanu pööramast - tegemist on siiski EU tüüpi väljundpesadega, ..."

Jürgen Veerme, Ole eriolukordadeks valmis koos Zendure akupank-laadimisjaamaga

"Piltide alusel AC väljundpesad ei ole EU tüüp, kas müütegi ..."

Merike Linnamägi, Ole eriolukordadeks valmis koos Zendure akupank-laadimisjaamaga

"Väga hea ja filosoofiline ülevaade annab mõtlemisainet. kinkekaart Tänan ..."

Wolfgang, Fotokonkurss “Nauding”