Photopointi ajaveeb. Sinu võti arvuti-, foto- ja muu digitehnika maailma

Tööpakkumine: komplekteerija Photopointi pealaos, Tartu lähedal

nordic-digital-kontor

Tartu lähedal Nordic Digital AS pealaos on vabanenud komplekteerija ametikoht. Komplekteerija ülesanded on pealtnäha üsnagi lihtsad: kui kaup lattu tuleb, siis on vaja see vastu võtta ja kui kaup laost läheb, siis on vaja see välja saata. Need vastu võtmised ja välja saatmised sisaldavad endas loomulikult erinevaid keerukamaid ülesandeid. Sõbralikus ja toetavas kollektiivis saavad kõik nüansid aga kiirelt selgeks. See on meeskonnatöö, kus erinevad ülesanded on kõikide vahel kenasti ära jaotatud.

Oluline on ära märkida, et Photopointi pealadu ei ole mingi tavaline ladu, kus tursked mehed tsemendikottidega ringi taaruvad, endal higi otsa ees leemendamas. See on hoopis eriline ladu, kus on puhas ja soe. Siin käib töö moodsate pihuarvutite, skannerite, iPad tahvelarvutite ja tarkvaraprogrammide abil. Raskeid asju siin tõstma ei pea ja kui vahest peabki, siis on selle jaoks olemas vahvad elektritõstukid. Seega sobib see töö mitte ainult meestele vaid vabalt ka naistele.

Miks tasuks Photopointi pealattu tööle tulla? Küsisin komplekteerijalt Erikult, mis on 3 kõige paremat asja selle töökoha juures. Erik vastas:

  1. Ülitoredad kolleegid (nooruslik laomeeskond koosneb nii meestest kui ka naistest. Nalja saab seal alati)
  2. Huvitav foto- ja arvutitehnika. (Erik on ise fotohuviline ja seega on ta Photopointi pealaos töötades alati uute asjadega kursis)
  3. Tasuta kohv (joo kui palju soovid).

Tule meie toredasse kollektiivi komplekteerijaks.  See on kindel, täistööajaga töökoht kiirelt arenevas, kaasaegses ja suures ettevõttes. Kui arvad, et see sulle sobida võiks, siis saada oma CV meie spetsiaalsel tseeveede aadressil: cv@nordic-digital.ee

Oluline info kokkuvõtvalt:

Tööülesanded

  • Kaupade vastuvõtt, ladustamine
  • Kaupade komplekteerimine, pakkimine, väljastamine
  •  Lao korrashoid
  •  Inventuurides osalemine

Nõudmised kandidaadile

  • Hea arvutikasutamisoskus
  • Hea pingetaluvus
  • Keskharidus

Kasuks tuleb

  • Varasem laotöö kogemus
  • Tõstukijuhiluba

Omalt poolt pakume

  • Võimalust olla noorusliku ja tulemustele orienteeritud meeskonna täisväärtuslik liige
  • Kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid, turvalist töökeskkonda
  • Soodustusi ettevõtte poolt pakutavatele toodetele ja teenustele
  • Toredaid ühisüritusi vähemalt neli korda aastas.

Muu info

  • Tööle asumise aeg Niipea kui võimalik
  • Asukoht Tartumaa, Tõrvandi (Tööstuse tee 6)

Photopoint – rohkem teenuseid, kui Sa arvatagi oskad:

PABERFOTOD | PROILABOR | FOTORAAMATUD | FOTOMEENED | SUURED FOTOD SEINALE

Photopointi veebikaubamaja ei ole ammu enam ainult foto- ja digitehnika pärusmaa. Meil on ka:

PARFÜÜMID | ILU & TERVIS | AUTOKAUBAD | TÖÖRIISTAD | MÄNGUASJAD

 MÖÖBEL | SPORT & HOBI | KODU & AED | ELEKTROONIKA | ARVUTI & IT

Postitus meeldis?
Telli iganädalane kokkuvõte parimatest lugudest meilile

Sarnasel teemal artiklid

Kommentaarid

Samast kategooriast

Jälgi meid Facebookis

Omanda kõik fotode töötlemise tehnikad Põhjalik kursus algajaile 35 õppevideot Telli tasuta ligipääs:
Saad tasuta kursuse ja liitud Fotokursuse uudiskirjaga

Viimased kommentaarid

"Sigma kinnitas lõplikult 24-70mm f/2.8 DG OS HSM Art objektiivi ..."

Silver Pik, Sigma avalikustas uue Art-seeria normaalsuumi: 24-70mm f/2.8 DG OS HSM Art

"Sigma kinnitas lõplikult 14 mm f/1.8 DG HSM Art objektiivi ..."

Silver Pik, Sigma tutvustas maailma esimest f/1.8 avaga 14 mm ülilainurkobjektiivi

"NB! Loosimine on lõppenud. Random.org numbrigeneraatori tahtel osutus õnnelikuks võitjaks ..."

Andra Alt, Kasulik vidin #222: Platinet akupank Li-Po 8000mAh