Photopointi ajaveeb. Sinu võti arvuti-, foto- ja muu digitehnika maailma

Roccat Arvo – kompaktne klaviatuur mängureile

Postitas: Lauri

Kõik, kelle nimeks Arvo, saavad enesele peagi omanimelise klaviatuuri. Kvaliteetsete ja uhkete arvutimängutarvikute tootja Roccat annab teada, et peagi turule jõudev klaviatuur saab kandma just sellist nime.

Tegemist on üpris huvitava tootega. Kui Roccati esimene klaviatuur – Valo 99.99€ lõi laineid oma suurte mõõtmetega, siis nüüd läheb Roccat täiesti vastupidist teed. Ta ütleb, et suur klaviatuur vajub laua pealt maha ja jääb hiirele ette ja põrkub monitoriga – seepärast on Arvokene loodud ülimalt kompaktne.

Kompaktsus on saavutatud eelkõige numbri- ja täheklahvistiku vahel olevate noole- ja delete-home-PrtScr klahvide eemaldamisega klaviatuurilt. Roccat ei kasuta muidugi sõna “eemaldama”, vaid teatab uhkelt, et numbriklaviatuur ja nooleklahvid on kombineeritud-integreeritud üheks. Klaviatuuri ülemises paremas nurgas on mode-nupp. Seda vajutades saab aktiveerida kas numbriklaviatuuri või nooleklahvid.

Huvitava lahendusena on Roccat lisanud randmetoele kolm klahvi, mida on mängimise ajal hea pöidlaga taguda. Need on eraldi seadistatavad tegemaks täpselt seda, mida mängur tahab.

Kui juba tagumisest juttu tuli, siis ei saa mööda minna sellest, et Roccat Arvo sisse on ehitatud metallplaat. See tagab Roccati sõnul nii klaviatuuri hea tasakaalustatuse laual kui ka selle jätkusuutlikkuse isegi pärast kõige närvinõudlikumaid mängusituatsioone.

Makrode meisterdamiseks ja muude seadistuste määramiseks on Arvo`ga kaasas samalaadne tarkvara nagu Roccat Kone 70.24€ mängurhiirel ja Roccat Valo 99.99€ klaviatuuril. Arvol on kokku viis programmeeritavat makroklahvi. Mängimist segavaid klahve on võimalik draiverist deaktiveerida.

Arvo on Roccati SDMS (Smart Desktop Management System) süsteemi neljas osa. SDMS on neljast mänguritele suunatud arvutitarvikust koosnev seeria, mis tulevad müügile küll eraldi, kuid mis Roccati sõnul koos kasutades annavad mängimisel seniolematu kontrolli ja mugavuse.

SDMS-seeria liikmed on USB-jaotur Apuri, Hiirematt Sota, Hiir Kova ning viimasena tänane üllitis – klaviatuur Arvo

Roccat Arvo Roccati veebilehel


(334)

Artiklis kirjeldatud tooted:
Roccat Valo Max US klaviatuur Esimene mänguritele mõeldud klaviatuur ROCCATilt.
Roccat hiir Kone ROC-11-500 Roccat hiir Kone ROC-11-500 Roccat Kone on valmistatud olema parim mängureile suunatud hiir maailmas. Selle allpool ära toodud omadused ja tehnilised näitajad on tõepoolest muljetavaldavad. 3200 dpi sensor rahuldab...
Postitus meeldis?
Telli iganädalane kokkuvõte parimatest lugudest meilile
.
.

Sarnasel teemal artiklid

Kommentaarid

Samast kategooriast

Viimased kommentaarid

"Aitäh trükiviga märkamast ning nüüdseks on see ka parandatud. "

Jürgen Veerme, Fotosessioonil – kaasas Tarmon 35mm f/2.8 Di III OSD ja Tarmon 24mm f/2.8 Di III OSD

"Mis loom see Tarmon on, photopoint? Päris häbiväärne tooteesitlus. "

Taara, Fotosessioonil – kaasas Tarmon 35mm f/2.8 Di III OSD ja Tarmon 24mm f/2.8 Di III OSD

"Tere! Aitäh tähelepanu pööramast - tegemist on siiski EU tüüpi väljundpesadega, ..."

Jürgen Veerme, Ole eriolukordadeks valmis koos Zendure akupank-laadimisjaamaga

"Piltide alusel AC väljundpesad ei ole EU tüüp, kas müütegi ..."

Merike Linnamägi, Ole eriolukordadeks valmis koos Zendure akupank-laadimisjaamaga

"Väga hea ja filosoofiline ülevaade annab mõtlemisainet. kinkekaart Tänan ..."

Wolfgang, Fotokonkurss “Nauding”