Warning: file_get_contents(https://www.photopoint.ee/api/products.php?id=87019,93642,66040,37840,92071): failed to open stream: Connection refused in /data01/virt393/domeenid/www.photopoint.ee/blog.photopoint.ee/wp-content/plugins/ProductLinksToBuumCodes/ProductLinksToBuumCodes.php on line 217
Elu suurim seiklus - aitasime jäädvustada Sportlandi hullumeelse projekti!Photopointi ajaveeb

Photopointi ajaveeb. Sinu võti arvuti-, foto- ja muu digitehnika maailma

Elu suurim seiklus – aitasime jäädvustada Sportlandi hullumeelse Mont Blanci projekti

the-mont-blanc-project-sportland-photopoint_gopro2

Juulikuus viis meie hea sõber Sportland ellu “The Mont Blanc Project” nimelise retke, mille raames korraldati juba eelmise aasta oktoobris konkurss “Tahan tippu” ja selle võitjad Merle ning Katre said enneolematu võimaluse koos Sportlandi tiimiga ronida Alpide kõige kõrgema mäe Mont Blanc otsa.

Ilmataadi vigurite tõttu jäi seekord päris tipust mõned kirka löögid puudu, kuid sellegi poolest oli kõigi osaliste sõnul (loe: Sportland Magazine artiklist ››) tegemist vägeva ettevõtmisega ning Photopointil oli au olla selle projekti ametlik ilusa pildi ehk foto- ja videotehnika partner.

the-mont-blanc-project-sportland-photopoint_3

Julgetele mäevallutajatele haakisime külge GoPro seikluskaamerad, et videole saaks parimas kvaliteedis jäädvustatud nii igapäevased kui ka mäel oldud aja emotsioonid. Lisaks oli tiimil kaasas DJI Mavic Pro Fly More Combo, millega tehti täiesti ainulaadseid ja lummavaid aerovõtteid ning fotokotis peitus meie poolt veel ka M.Zuiko Digital ED 12mm f/2.0 lainurkobjektiiv ning kerge Manfrotto Befree Advanced statiivikomplekt.

Projektis osalenud videograafi Märt Madisoni kommentaar antud tehnikale:
“Sellisel ekspeditsioonil nagu Mont Blanc on äärmiselt oluline, et kogu varustus oleks võimalikult kompaktne ja kerge – samas ei taha ükski videograaf kvaliteedis järeleandmisis teha. Mavic Pro drooni suurim võlu ongi just suuruse ja kvaliteedi ideaalne kombinatsioon.

The Mont Blanc Project raames oli kõige olulisem saada kaadrisse inimeste ehedad ja vahetud emotsioon. Köies liikudes ja kaljudel rippudes ei olnud alati võimalik põhikaameraga seda hetke tabada. Siinkohal tulid appi GoPro’d, mis said projekti liikmetele külge pandud. Kuna GoPro on ääretult lollikindel – ühe nupuvajutusega tööle ja wide kaader, siis said kõik osalejad ka ise filmimisega suurepäraselt hakkama.”


Kuidas näeb välja ettevalmistus Mont Blanci vallutamiseks? Mida kutsub grupijuht Kunnar Karu hellitavalt täiskasvanute seikluspargiks? Kõigile nendele küsimustele saad vastuse esimesest “The Mont Blanc” videoepisoodist, kus on sees ka imelised droonikaadrid. Kindlasti pane “subscribeSportland Eesti Youtube kanalile, et olla kursis ka järgnevate põnevate episoodidega!

 

Photopoint fototehnika rent on suurepärane võimalus, kui vajad lisajõude enda erinevate projektide jäädvustamisel. Meie fototehnika rendi teenuseid kasutavad ja on kasutanud paljud tuntud Eesti foto- ja videograafid ning nüüd ka Sportland.

 

Photopoint on GoPro ja DJI ametlik partner Eestis!

 

(187)

Sarnasel teemal artiklid

Kommentaarid

Samast kategooriast