1. Photopointi kliendikaardiga on odavamad kõikide fotode hinnad olenemata piltide formaadist või kättesaamise ajast.
Kliendikaardiga algavad nii digi- kui tavafotode hinnad 1.75st. Fotode täielikku hinnakirja näeb Photopointi veebilehel. Vajutage lehe allservas olevale nupule
. Vaata hinnakirja.
2. Lisaks sellele on Photopointis igal kuul mitukümmend toodet soodushindadega. Soodushinnad kehtivad vaid Photopointi kliendikaardi ettenäitamisel.
Tegemist on toodetega väga erinevatest kaubagruppidest. Seda, millised tooted hetkel tavalisest odavamate hindadega müügil on, näeb Photopointi poodidest, konkreetsete toodete hinnasiltiselt.
3. Lisaks sellele saadab Photopoint kliendikaardiomanikele kord kuus e-posti teel eriti “magusa pakkumise”, mis ei kajastu ei meie poodides ega meedias. Näiteks oli kõigil kliendikaartide omanikel jaanuarikuus võimalus tellida oma piltidega kaunistatud fotokalender 50% odavamalt.
Kliendikaarti on võimalik hankida igas Photopointi kaupluses. Kaardi maksumuseks on ühekordne tasu 50 krooni. Kliendikaart hakkab kehtima vormistamise hetkest ning on tähtajatu.

(5 hinnet, keskmine: 4,00)
No olge normaalsed ja pange ükskord oma kliendikaardi soodustused reaalajas ka netti üles. Ei viitsi pidevalt poodides kolada.
Olen parimad fotod lasknud viimase kahe aasta jooksul ainult Photopointis paberile panna. Viimase tellimusega aga pidin photopointis rämedalt pettuma, kuna piltide trükikvaliteet oli alla igasugust arvestust. Kvaliteeti võiks isegi k-arvutisalongi omaga võrrelda.
Ei tea, kas asi oli selles, et vahetasin poodi (varem võtsin ülemistest, nüüd Roccast), või milleski muus, igatahes tuleb photopoindist fototeenuste tellimine lõpetada.
Erki, palun täpsustage probleemi olemust – milles väljendub kättesadud fotode halb trükikvaliteet?
Palun võtke endaga ühes kättesaadud fotod ning failid, millest need fotod tehtud ja rääkige oma murest Rocca al Mare laboris. Kui tegemist on tõepoolest meiepoolse veaga, teeme teile uued tasuta.
Tere
Olen oma kaardi lootusetult kuskile ära pannud. Kas saan dublikaadi või pean täitsa uue endale soetama?
Tere Mari.
Duplikaatkaardi saab Photopointi poest lunastada poole hinnaga ehk 25 krooniga.
Tere!
Kas oleks võimalik kliendikaart virtuaalseks teha? Kõik poed omavad niikuinii võrguühendust ja ehk piisaks lihtsalt dokumendi ettenäitamisest? Olen viimastel kuudel Photopointist mitmeid oste teinud, aga kuna rahakott on niigi kõikvõimalikke kaarte täis, siis vedeleb see kliendikaart paljude samasuguste seas lauasahtlis. Vahel tuleb fotopoe külastuse mõte alles kaubanduskeskuses olles ja stressitase tõuseb alati, kui mõtlen, et kliendikaart on olemas, aga pole kaasas. “Õnneks” pole küll ostetavatel kaupadel kliendikaardiga soodustust olnud.
Andres, Photopoindis on kasutusel Cardslash platvorm, mis toimib Android ja iOS operatsioonsüsteemi kasutatavatel nutitelefonidel/tahvelarvutitel.
Täpsem info siin: http://blog.photopoint.ee/photopointi-poodides-asendab-nuudsest-kliendikaarti-nutitelefon/ ning Androidi rakenduse ülevaade asub seal: http://blog.photopoint.ee/nadala-rakendus-androidile-19-cardslash/